GENÇPORT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayrılık(Kendi yazım)

YazarMesaj
cagdas80
PROFESSİONAL
PROFESSİONAL
cagdas80

Erkek
Tuttuğu Takım : Ayrılık(Kendi yazım) 1446

+rep sistemi
Başarı Puanı:
Ayrılık(Kendi yazım) Left_bar_bleue999/30Ayrılık(Kendi yazım) Empty_bar_bleue  (999/30)
Güçlülük:
Ayrılık(Kendi yazım) Img_left999/20Ayrılık(Kendi yazım) Empty_bar_bleue  (999/20)
Aktiflik:
Ayrılık(Kendi yazım) Img_left999/100Ayrılık(Kendi yazım) Empty_bar_bleue  (999/100)

Ayrılık(Kendi yazım) Empty
MesajKonu: Ayrılık(Kendi yazım)   Ayrılık(Kendi yazım) I_icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 11:49 pm

Ayrılık
3 günlük şu dünyada bir gün gelecek öleceğiz.Sen istesenden istemesende.Azrail gelecek alcak canımızı ve elveda bile demeden sevdiklerimize bu dünyadan göçeceğiz.Ben bu dünyaya doyamadım, daha yaşamak istiyorum sevgilimi bi daha koklamak, bidaha öpmek, bidaha sevişmek istiyorum.Vakit yok ölüm geldi.Sana doyamadım hani bizi hiç birşey ayırmazdı.Yanlış bizi ölüm ayırdı, bizi Azrail ayırdı.O kadar acmasızki seni birdaha görmeme bile izin vermedi.Aldı götürdü.Ruhum senle diyecektim, kazanlarda kaynatcaklar.Bedenim topraklarda çürüyecek.Ama kalbim hep senle.Sen sonradan başkasını sevsende, başkasıyla evlensende kalbim seninle.Bir gün Azrail seninde canını alcak.Ben buna seyirci kalcam.Ne yapabilirim ki?Burda da buluşamıyacaz.Sen melek gibi cennette, ben ise kazanlarda kaynıyacam.Gelirmisin ziyaretime, beni görmeye gelirmisin söle?Ya da aradan geçen yıllardan dolayı beni unuturmusun.Cezamı çektikten sonra seni sormaya gelince beni hatırlarmısın?Sen ister hatırla ister hatırlama ama ben seni unutmayacağım.ELVEDA...
http://cagdas80.blogcu.com

Ayrılık(Kendi yazım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amansız bir Rüzgâr(Kendi Yazım)