GENÇPORT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım)

YazarMesaj
YSF
-PROFESSIANAL-
-PROFESSIANAL-
YSF

Erkek
Lakap : by_yusuf
Ruh Hali : YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) Karisi10
Tuttuğu Takım : YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) 1447

+rep sistemi
Başarı Puanı:
YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) Left_bar_bleue999/30YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) Empty_bar_bleue  (999/30)
Güçlülük:
YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) Img_left999/20YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) Empty_bar_bleue  (999/20)
Aktiflik:
YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) Img_left999/100YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) Empty_bar_bleue  (999/100)

YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) Empty
MesajKonu: YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım)   YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) I_icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 10:21 pm

İlk önce BAŞLAT==AYARLAR==AĞ BAĞLANTILARIM ' a tıklıyoruz....
Karşımıza resimdeki gibi bir sayfa çıkıyor....Ağ bağlantısına sağa tıklıyoruz ardından özellikler kısmına tıklıyoruz....(kırmızıyla işaretlediğim yer)

YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) 93377692jf8

Özelliklere tıkladığımızda karşımıza aşağıda gösterdiğim (sol taraftaki resim) sayfa çıkıyor.Çubuğu kaydırarak İNTERNET İLETİŞİM KURALLARI(TCP/IP) kısmına çift tıklıyoruz.Karşımıza ikinci bir sayfa açılıyor (sağda ki resim)
Şu anda sizde DNS sunucu adresini otomatik olarak al kısmı işaretlidir.Siz Aşağıdaki sunucu adreslerini kullan kutucuğuna tıklayarak aşağıda benim girmiş olduğum adresleri giriyorsunuz.Tamam butonuna tıkladıktan sonra (her iki penecereyede) youtubeye giriş yapabilirsiniz.

YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım) 70702686vw7
http://gencport.bosforum.org

YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Format Atamayan Kalmıyacak ( XP+Vista Resimli Anlatım )
» Türk Olmak, resimli anlatım:))benim farkım ile:)))
» Winrar İle Sıkıştırma / Uharc İle Ripleme (Resimli)
» Windows Xp Format Atma Simülatörü Programlı Anlatım
» Resimli imzalar icin: