GENÇPORT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin..

2 posters
YazarMesaj
cagdas80
PROFESSİONAL
PROFESSİONAL
cagdas80

Erkek
Tuttuğu Takım : SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. 1446

+rep sistemi
Başarı Puanı:
SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Left_bar_bleue999/30SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Empty_bar_bleue  (999/30)
Güçlülük:
SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Img_left999/20SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Empty_bar_bleue  (999/20)
Aktiflik:
SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Img_left999/100SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Empty_bar_bleue  (999/100)

SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Empty
MesajKonu: SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin..   SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. I_icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 9:35 pm

SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Hand-illusion-01-reklamsiz
Malum imzamdan da anlaşılacağı gibi seviyorum..Sevdiğime mektup yazdım ama ne mektup..70 sayfa..daa doğrusu bir defter..2 ayımı aldı hemen hemen..o defteri sevdiğime verdim..

Ama bu 70 sayfalık arkalı önlü mektubun en sonu bence hepsinden güzeldi..
Son sayfaya en ufak bir kalem çizgisi yazı mazı vurmadım..
2 ay boyunca o defter yanımda olduğu an her ağlayışımda gözyaşlarımı o BOŞ SAYFAYA sildim..
2 ay boyunca neredeyse her ağlayışımda o gözlerimin yaşını hep oraya sildim..

Bence sevdiğinize verebiliceğiniz en güzel mektup gözyaşlarınızı sildiğiniz bir boş kağıttır..
http://cagdas80.blogcu.com
NrSn
Prenses
Prenses
NrSn

Kadın
Tuttuğu Takım : SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. 1447

+rep sistemi
Başarı Puanı:
SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Left_bar_bleue999/20SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Empty_bar_bleue  (999/20)
Güçlülük:
SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Img_left999/20SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Empty_bar_bleue  (999/20)
Aktiflik:

SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. Empty
MesajKonu: Geri: SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin..   SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin.. I_icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 12:11 am

böyle bişi yaptın mı gerçekten ?

SevdİĞİnİze Verİlecek En GÜzel Mektup=boŞ Sayfa..İnanmazsaniz Bakin..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İkimiz de Kaybettik!!!(Bence Bakın)
» Google In İŞe Alimda SorduĞu Sorulara Bakin
» Çok Güzel Hareketler Bunlar (BKM Oyuncuları)
» Yüreğim Ağır YaraLı Derinden..(güzel)
» güzel türkcemizin bize oynadığı oyunlar(gülme garantili)