GENÇPORT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi)

YazarMesaj
YSF
-PROFESSIANAL-
-PROFESSIANAL-
YSF

Erkek
Lakap : by_yusuf
Ruh Hali : OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) Karisi10
Tuttuğu Takım : OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) 1447

+rep sistemi
Başarı Puanı:
OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) Left_bar_bleue999/30OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) Empty_bar_bleue  (999/30)
Güçlülük:
OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) Img_left999/20OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) Empty_bar_bleue  (999/20)
Aktiflik:
OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) Img_left999/100OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) Empty_bar_bleue  (999/100)

OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) Empty
MesajKonu: OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi)   OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) I_icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 11:27 pm

İndirdiğiniz oyunları Kurmakta zorluk çektiğinizi Biliyorum ve çok şikayet alıyorum bunun için Bu konuyu açma isteği duydu bende

iLk oLarak kuLLanacağımız Programın Adı Deamon TooLs.

Bu programı Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz :

http://www.disk-tools.com/request?p=e3eeea38062b88d9fc19cc8c47cd7014/daemon4120-lite.exe

Kurarken Sizden bi kere Yeniden Başlatmanızı isteyecek ve Yeniden başlattıktan sonra bi kaç aşamadan sonra programı kuracaksınız.

Program kurulduktan sonra Windows Saatinizin hemen yanında içinde Yıldırım Simgesi olan Kırmızı Kare bi Simge olarak Gözükecektir.

Şimdi Oyunu kurmak için Gerekli olan aşamaları ResimLerLe AnlataLım

Aşama 1 :

OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) B-91370-deamon

Aşama 2 :

OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) B-91372-deamon

Aşama 3 :

OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) B-91373-deamon

Aşama 4 :

OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) B-91374-deamon

Aşama 5 :

OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) B-91375-deamon

Aşama 6 (Son Aşama) :

OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi) B-91376-deamon

Bu program ve bu yontemle bir cok imaj türünü bu Programla kolayca çalıştırıp oyunlarınızı yükleyebilirisiniz. Örnek İmaj Türleri ; iso , cue , mdf , bu6 , vcd , nrg vs...

Umarım yararlı olmustur.

Hepinize iyi oyunLar.
http://gencport.bosforum.org

OyunLarı Yüklemek için GerekLi oLan Program , KuruLumu! (ResimLi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Winrar İle Sıkıştırma / Uharc İle Ripleme (Resimli)
» YOUTUBE Programsız Giriş... (resimli anlatım)
» Format Atamayan Kalmıyacak ( XP+Vista Resimli Anlatım )
» REsimli Duygusal Şiirler -2
» Enteresan Bilgiler (Resimli)