GENÇPORT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üzgün Nickler

YazarMesaj
cagdas80
PROFESSİONAL
PROFESSİONAL
cagdas80

Erkek
Tuttuğu Takım : Üzgün Nickler 1446

+rep sistemi
Başarı Puanı:
Üzgün Nickler Left_bar_bleue999/30Üzgün Nickler Empty_bar_bleue  (999/30)
Güçlülük:
Üzgün Nickler Img_left999/20Üzgün Nickler Empty_bar_bleue  (999/20)
Aktiflik:
Üzgün Nickler Img_left999/100Üzgün Nickler Empty_bar_bleue  (999/100)

Üzgün Nickler Empty
MesajKonu: Üzgün Nickler   Üzgün Nickler I_icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 9:38 pm

Bugun MoraLm Sifirn aLtinda on..Seni Dusundum,Ama inan Bu Son!! MeseLa,Sen hic Kardan aDam Yaptin mi,Basilmamis Kara Bastin mi?…

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktik! Yirttik attik onuru cogu kez.. Goz mu degdi be ‘askim’ imrenirdi herkes..

Yurudugumuz yoLLardan gectim fark; yaLnizLik.. Simdi tek basima odamdaym, soguk we karanLik..!

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! i$te oLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanimda deiLmi$sin, Gec Fark ettim…

Bu Cinayet… Gunahin En Has Hali ihanet !! Hakkimi Ver Gideyim Adalet…!

Pasa gonlum isterse severim, zorlama istersem sevdirirm.. Diyecksinki nereye kadar bu havalar, kim takar, devran donene kadar!!

–…Ne ilktin..nede son..yasadigim hayat icinde kucucuk bir oyundun..sevgiyle dogdun…nefretle yok oldun…uzgunum canim unutuldun…
–kaLbim kiRik doKuk yaRali taMiraT neDeniYLe geLip gecici asklara kapaliyim…

–Ortamin Bittigi Yerde Bis Baslariz Seklimiz icin Ölur Tarzimiz icin Yasariz

–ben hayrim ama aynim yok kaygim var ama kaybim yok sana saygim var ama tahammulum yok

–ask a kan dokmek diosan sana dunyanin sah damarini keserim illede senin kanin diorsan muhim deil seni toprakda da severim…

–Bit olsam saclarinda dollassam,yesem yesem doymasam.sonra ister dus al bogulayim ister iki tirnaginin arasinda citlat kurbanin olayim…

–ismini gunese yazdim her safak vakti dogsun die yuregine yuregimi yazdim icin yandiginda benimde yansin die,adini can koydum sen oldugunde bende oleyim die…

–birak gunes dogsun birak dunya haine kalsin birak yalancinin degirmeni donsun amaa yasamayi birakma sen yasaki dunya iNSAN GÖRSÜN..!

–goz goze geldik ofsayt dedii…yanina yaklastim faul dedi… goz kirptim cift vurus dedi elini tuttum firikik dedi ansizim optum golllllll dedi

Artiq ne gozlerim,ne gulusum,ne ellerim ne de KaLbim snn..Artiq hepsi bnm!

iki rayi gibiyiz bir tren yolunun yakin olmasi neyi degistirir son istasyonun ?

Burlarada Senden Cok Bir Gorsen AnLarsin..Oralarda Benden Yok Bir Dusunsen Anlarsin !!

Simdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

KiM O GoZLeRiNDeKi YaBaNCi ?! Yakani Birakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTiM Y A L A N C I:@ Basinin TaCi !

Yasamaksa Yasiyorum ELbetteYoklugunu KabuL etmek boylesine Zorken,Hic OLmama ihtimaLini Dusunemiyorum BiLe..........

Ne Kaldi Geriye Ztn Bir suru Bos HaTiRa..Yasamak DeiL ki Bu GoruntuLer VaR AdeTa!!

Sana (F)GuLum Demistim Ya,O GuL (W)SoLdU..Hani Bu SoN Demistim Ya O GuN Sondu. .

Yagmur mutluluguma golge dusurmek icin yagiyorsa aldirmiyorum, maksadi yuzumu islatmaksa ben zaten agliyorum...

Baharla Hazan Birlesemez Ortada Yaz Var..Sen BaharinLa Ciceklen,Ben Hazanimla Solayim Sevgili YaR...

itiraf EttiM KendiMe; Seviyormusum MeGeR Diye..Sonra GuLdÜm HaliMe CoCuK MuSuN KiZiM DiE

SenLe BeN BaTI-DoGu , AmA DuNYa YuVaRLaK

Özlemeyi sayende cok iyi bilsem de artik cok gec ne ben don diyebilirim sana ne de sen donebilirsin geriye. .

Benim icin giden gider, gittigi gun biter!

Zalimsin Ama Lazimsin Bana,Hainsin Ama Zaafimsin Anla...!

SeNi GoRDuGuM GuNu, SeVDiGiMi uNuTSaM... BiR BaSKa DuNYa BuLSaM, iCiNDe SeN oLMaSaN

Zaman..Ah Zaman!Hem dost,hem dusman.Hem mazlum,hem zalim..Aktikca kopuren nehir,durdukca kuduran sehir..

Su gibisin icilip hic kanilamayan..Seveni yaniltmayan sevince yanilmayan..Özlenen sen ozleyen sen..Varken bile doyulamayan

Harcadiniz Beni Artiq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker tekerSizi Bana Sayiyla mi Verdilerr??
http://cagdas80.blogcu.com

Üzgün Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emo NickLEr
» Nickler Ve İmZalar ...
» YepYeni Nickler ..
» Çok değişik nickler :S
» HEr Telden Nickler :D