GENÇPORT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HEr Telden Nickler :D

YazarMesaj
NrSn
Prenses
Prenses
NrSn

Kadın
Tuttuğu Takım : HEr Telden Nickler :D 1447

+rep sistemi
Başarı Puanı:
HEr Telden Nickler :D Left_bar_bleue999/20HEr Telden Nickler :D Empty_bar_bleue  (999/20)
Güçlülük:
HEr Telden Nickler :D Img_left999/20HEr Telden Nickler :D Empty_bar_bleue  (999/20)
Aktiflik:
HEr Telden Nickler :D Img_left999/20HEr Telden Nickler :D Empty_bar_bleue  (999/20)

HEr Telden Nickler :D Empty
MesajKonu: HEr Telden Nickler :D   HEr Telden Nickler :D I_icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 8:14 pm

Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası nedeniyle 1 süre ulaşılamadı. Şimdi full çeken hattımla seninleyim.

gece gelme jilet tutarım uzatma kolunu sanada atarım ben senin için adam bile doğrarım dedim yaa aşkım ben pı***opatım

sewgisiz bir hayat tıpkı kanatsız bir melek gibidir.Tıpkı yüzüksüz bir parmak gibidir.Ve sensiz bir kalp gibidir

Ein Leber Ohne Liebe İst Wie Ein AngeL Ohne . FLügeL Wie Ein Finger Ohne Ring Und Wie Mein Hearts Ohne dich.

i¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!

"ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçвіr şєỳi μиμτмαм..."

haYat bıR sINaVsa... kaĞıDımı VeRip ÇıKMaK IsTıYoRUm

yanLı$ yapanı asLa affetmem fazLasını ya$atırım..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA,GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Kaybedilen Her Bi Öz! Sarfedilen Her bi Söz! Ağlamaklı Her bi Göz! Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilirsen Hadi Çöz…!!!

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

Aşk:cennetle cehennem arası işleyen trende mevsimlik bir bilet…

Boshwer, Hep aynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe Fuck yoU..

ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

hayat üç buçukla dört arası bişeydir. ya üç buçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın...
вєηι ѕєνмєуєη öℓѕüη αz ѕєνєη ѕαкαт кαℓıρ ѕüяüηѕüη xD

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...
Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

˙·٠٠•●Unut gitsin, aksin Gözlerinden bir Damla Yas gibi..Unut ve diren Hayata, Rüzgara duran Tas gibi.. •●·٠٠

Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek... Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek..

..Kurudu gözyaşım kimse görmüyor ..İçimde bir yer hep ''onu'' istiyor

нєяgüη ιѕуαηıм ναя вєηιм кα∂єяє ηє öℓ∂üя∂ü ηє güℓ∂üя∂ü 1 кєяє..вєη уαşαякєη яυнυм öℓмüş ιçιм∂єє:’(

Ya sn olacksın olmsı gerekn yrde yada yerin boş kalack kiralk svglere glmek kabullnmek kadr zor olsa bile,seni çok seviorm bunu bile bile

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm

Sen günesin doğduğu karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin.

Boşuna bu aşk şarkıLarı
YaLan, bu kadar aşk adına
YazıLan şiirLer,
YaLan aşkLar
YaLan hayatLar
YaLandan yaşamaya mahkûm oLmuşuz
Suçumuz sahte kişiLikLerimiz !

вяi вηa qєLSiη σda SéηSİη вηi кıямış σLSaηda,iкiмizdє aşıк вi тєк FaякLa вєηiмкi Sєηdєη вiяaS FazLa =)

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

[c=#0080FF][c=4][c=#0080FF][c=4]ßeni bana sor...[/c]Yüreğime kor...[/c]Düşüren sen...[/c]Anılara sor...[/c][c=46]ßir dinle[/c]

"нαуαтι ѕєνιуσяѕαηιz, zαмαηιηιzι вσѕα gєçιямєуιη. çüηкü Zαмαη нαуαтιη тα кєη∂ιѕι∂ιя'

H€rk€s aYnı hAyAtTa k€nDinİ BiŞi SaNmA....!!!

HEr Telden Nickler :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emo NickLEr
» Komik Nickler
» Üzgün Nickler
» Nickler Ve İmZalar ...
» YepYeni Nickler ..